Genel Müdürümüzden

Değerli Anne ve Babalar,

Bilnet Okulları olarak,  21.yüzyılın dünya vatandaşlarını yetiştirme yolunda Bilfen Şirketler Grubu ile Türkiye’de bir ilke imza atarak, eğitimde daha fazla fırsat eşitliği yaratabilmek, kaliteli eğitimi birçok noktaya taşımak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız.

Dün anne baba olmak çok zordu, bugünün dünyasında ise daha da zor hale gelmiştir. Küreselleşme, teknoloji ve artan rekabet çocuklarımızı bekleyen belli başlı kavramların başında gelmektedir.

Bu anlamda çocuklarımızı geleceğe hazırlamanın tek ve en iyi yolu, onların alacağı eğitimin kalitesini arttırmaktır.

Bir anne, baba ve çocuğun genel anlamda ihtiyaç hiyerarşisine bakıldığında her biri diğerinden daha önemli kavramlarla karşılaşılmaktadır. Bunların başında servis taşımacılığını, beslenmenin eğitimdeki rolünü, yeni dünyanın rehberlik ve psikolojik danışmanlık anlayışını, eğitim teknolojilerinin hayattaki rolünü, okul güvenliğini, yabancı dil becerileri, yeni dünyanın olmazsa olmazları; Kodlama, STEM, Robotik, Maker gibi belli başlı argümanlarını saymak mümkündür.

İşte bundan dolayı çocuklarımızı geleceğe hazırlamak, kurumsal kültür ve ciddiyete sahip bir eğitim kurumunun işi haline gelmiştir. Bu bağlamda;

Sektörün en önde gelen ve sadece okul hizmetleri için kurulan Bilfen Şirketler Grubu bünyesindeki; Bilfen Yayıncılık, Netbil Yayıncılık, Bilnet Matbaa, kitap - kırtasiye, tekstilde Bilkid, okul beslenmesi ve catering hizmeti sunan Biltur, eğitim araç gereçlerinin sağlanmasında Eduyapı,  servis taşımacılığı ve güvenlikte Etur ve İnşaatta Bilyapı ortaklığımızla 30 yıllık özel okul tecrübemizle siz değerli velilerimizin karşısındayız.

Sizin güzel çocuklarınız artık bizim de çocuklarımız. Sadece işimiz değil, yoldaşımız, gururumuz, mutluluğumuzdur. Bizler Türkiye’mizin geleceğini yetiştiriyoruz.


Sevgi ve saygılarımla.

Faruk TATAR
CEO